ANMIXRENT

Informacje o ANMIXRENT

ANMIXRENT specjalizuje się w zakresie wynajmu samojezdnych podnośników o różnej wysokości roboczej z napędem elektrycznym oraz silnikiem DIESEL. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białej Podlaskiej, jednak posiadamy także oddziały w Siedlcach i Warszawie, a usługi świadczymy na terenie całej Polski.
Głównym zadaniem ANMIXRENT jest zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi zapewniającej bezpieczeństwo pracy na dużych wysokościach przy pomocy specjalistycznego i optymalnie dobranego do Państwa potrzeb sprzętu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają aktualne badania i dopuszczenia przez Urząd Dozoru Technicznego, a nad ich stanem technicznym czuwają nieustannie odpowiednio przeszkoleni oraz doświadczeni technicy z uprawnieniami konserwatorów wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego.
Celem zapewnienia pełnej obsługi Klienta, a także pełnej gotowości wszystkich urządzeń podczas okresu najmu firma stworzyła mobilny serwis stawiający sobie za główny cel pomoc Klientowi w przypadku awarii technicznej urządzenia w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od momentu zgłoszenia usterki.
Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są jedynym dopuszczonym rodzajem urządzeń do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach nadają się również do prac na zewnątrz obiektów. Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacji oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania billboardów oraz przez ekipy filmowe i telewizyjne podczas realizacji filmów, reklam oraz obsługi imprez masowych.