Wynajem podnośników – Janki, Raszyn k. Warszawy i Siedlce

ANMIXRENT to firma specjalizująca się w wynajmie podnośników o różnej wysokości roboczej i rodzaju napędu. Proponujemy urządzenia elektryczne bądź spalinowe z silnikiem diesla. Wśród konkurencji wyróżniamy się szeroką ofertą usług towarzyszących tj. zapewniamy transport, serwis, organizujemy szkolenia, ale też sprzedajemy używane bądź nowe maszyny. Wszystko to z myślą o wymagających Klientach i zapewnieniu im kompleksowej propozycji współpracy. Z uwagi na specyfikę branży w pierwszej kolejności każdorazowo stawiamy na bezpieczeństwo operatorów, jak i osób wynajmujących. Dlatego każdy podnośnik ma ważne badania techniczne i dopuszczenie przez Urząd Dozoru Technicznego. Poznaj nas bliżej!

Wynajem podnośników koszowych i nożycowych to jeden z podstawowych profili działalności naszej firmy. Oferujemy profesjonalne podnośnik do prac na wysokościach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Łatwe w obsłudze, zapewniają komfortową pracę przy pracach m.in. montażowych, instalacyjnych, budowlanych, remontowych, porządkowych, magazynowych. W zależności od rodzaju prowadzonych prac, ukształtowania terenu oraz wysokości prowadzonych robót, oferujemy podnośniki z napędem spalinowym lub elektrycznym. Współpracujemy z firmami i Klientami indywidualnymi z całej Polski. Oferujemy wynajem zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Podnośniki samojezdne z koszem i rozkładaną platformą na wynajem

W ofercie naszej wypożyczalni podnośników posiadamy podnośniki samojezdne przystosowane do prac na nierównym terenie. Dzięki dużym, gumowym kołom oraz hydraulicznie opuszczanym podporom zapewniają bezpieczną i stabilną pracę na dużych wysokościach. Napędzane energią elektryczną lub paliwem podnośniki nożycowe spalinowe i koszowe, docierają do nawet wąskich miejsc, gdzie niemożliwe jest postawienie tradycyjnego rusztowania. Szerokie kosze z barierkami i rozsuwanymi platformami umożliwiają pracę kilku operatorów jednocześnie.

Co proponujemy?

W przygotowanej ofercie znajdują się zarówno urządzenia koszowe, jak i nożycowe przeznaczone do pracy na wysokościach. Każde z nich jest dostępne w wersji z zasilaniem elektrycznym bądź spalinowym.  Wierzymy, że szeroki ich wybór w zakresie różnych parametrów pozwoli Ci znaleźć właściwe rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do współpracy Klientów nie tylko z Warszawy, Siedlec, Raszyna czy Janek, ale całej Polski.