Poznaj ANMIXRENT w skrócie!

ANMIXRENT to firma specjalizująca się w wynajmie podnośników o różnej wysokości roboczej i rodzaju napędu. Proponujemy urządzenia elektryczne bądź spalinowe z silnikiem diesla. Wśród konkurencji wyróżniamy się szeroką ofertą usług towarzyszących tj. zapewniamy transport, serwis, organizujemy szkolenia, ale też sprzedajemy używane bądź nowe maszyny. Wszystko to z myślą o wymagających Klientach i zapewnieniu im kompleksowej propozycji współpracy. Z uwagi na specyfikę branży w pierwszej kolejności każdorazowo stawiamy na bezpieczeństwo operatorów, jak i osób wynajmujących. Dlatego każdy podnośnik ma ważne badania techniczne i dopuszczenie przez Urząd Dozoru Technicznego. Poznaj nas bliżej!

Co proponujemy?

W przygotowanej ofercie znajdują się zarówno urządzenia koszowe, jak i nożycowe przeznaczone do pracy na wysokościach. Każde z nich jest dostępne w wersji z zasilaniem elektrycznym bądź spalinowym.  Wierzymy, że szeroki ich wybór w zakresie różnych parametrów pozwoli Ci znaleźć właściwe rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do współpracy Klientów nie tylko z Warszawy, Siedlec, Raszyna czy Janek, ale całej Polski.